دانلود فیلم ، دانلود سریال

اخبار سینمای جهان

Idris Elba (بازیگر شخصیت لوتر) در یک گفت و گو اعلام کرد آنها خیلی نزدیک به ساخت فیلمی در مورد سریال Luther میباشند که قرار است داستان فصل پنجم را ادامه دهد. سریال لوتر که پخشش از سال ۲۰۱۰ میلادی در شبکه بی بی سی شروع شد و تا بحال ۵ فصل از آن به […]

جهت نمایش مطالب بر اساس تنظیمات دلخواه ، بخش های زیر را انتخاب کرده و دکمه مرتب سازی را کلیک کنید
تا سال انتشار از

Mark Wahlberg

مارک رابرت مایکل والبرگ (به انگلیسی: Mark Robert Michael Wahlberg) (متولد ۵ ژوئن ۱۹۷۱) بازیگر و تهیه‌کنندهٔ آمریکایی است. مارک والبرگ در سال ۱۹۷۱ در بوستن آمریکا دیده بر جهان گشود. والبرگ در دوران نوجوانی بجای تحصیل و فراگیری علم، درگیر مسائل مرتبط با مواد مخدر و خرده جنایت های خیابانی شد که باعث شد در سال ۱۹۸۸ به دلیل ضرب و شتم به تحمل ۲ سال حبس محکوم شود. والبرگ در دورانی که در زندان بود به بهبود وضعیت زندگی خودش بسیار فکر کرد و تصمیم گرفت پس از گذراندن دوران حبس به برادر بزرگترش که در یک گروه موسیقی به نام New Kids فعالیت می کرد بپیوندد.

برادرِ والبرگ نیز کمک بسیاری کرد تا وی بتواند در عرصه موسیقی به جایگاهی برسد و طولی نکشید که مارک والبرگ کار خود را با نام ” مارکی مارک ” آغاز کرد و در این راه مسیر پر فراز و نشیبی را هم طی کرد. وی تصمیم گرفت تا نام ” مارکی مارک ” را به عنوان نام هنری اش در عرصه موسیقی بر روی خود قرار دهد اما پس از مدتی از موسیقی فاصله گرفت و از آن جهت که قبلاً چندین بار به دلیل فیزیک مناسب بدنی اش در تبلیغات تلویزیونی شرکت کرده بود، به او پیشنهاد شد که در فیلمی تلویزیونی به نام « The Substitute » ( سال ۱۹۹۳ ) حضور پیدا کند که اولین حضور والبرگ در یک فیلم به شمار می رود. والبرگ رفته رفته علاقه بیشتری به سینما پیدا کرد و موفق شد در سالهای آغازین حضورش در مقابل دوربین، در سال ۱۹۹۵ به همراه لئوناردو دیکاپریو در فیلم « خاطرات بسکتبال » حضور پیدا کند که این حضور باعث تحسین منتقدان شد. سرعت شهرت و محبوبیت والبرگ در سالهای بعد با حضور در آثار مشهوری از جمله « شب بوگی » ، « شغل ایتالیایی » و « سه پادشاه » بیشتر هم شد و توانست نام خودش را به عنوان یکی از بهترین بازیگران هالیوود مطرح کند و تبدیل به نقش اصلی اکثر فیلمهایی شود که در آن حضور پیدا می کرد.

دانلود فیلم    |      دانلود سریال    |      Yahoo    |      IMDb    |      Bing    |      Google
کلیه حقوق برای سریال باران محفوظ است